0804Zapraszamy na konferencję
         pt.: FOTOWOLTAIKA, JAKO ENERGIA PRZYSZŁOŚCI.

ziemia pod ochroną

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA w Koszalinie wraz ze Starostwem Powiatowym w Koszalinie zapraszają do udziału w BEZPŁATNEJ KONFERENCJI, zaplanowanej na 21 kwietnia 2015 r. w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie pt. „FOTOWOLTAIKA, JAKO ENERGIA PRZYSZŁOŚCI”
Konferencja połączona będzie ze zwiedzaniem Transgranicznego Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie. Ponadto specjalnie dla Państwa wyznaczona zostanie strefa kooperacyjna, w której swoją ofertę handlową zaprezentować będą mogli uczestnicy konferencji.
Do udziału w konferencji zapraszamy serdecznie zarówno przedstawicieli samorządów, sektora MŚP, potencjalnych prosumentów, jak i wszystkich zainteresowanych tematem.
W załączniku program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać do Biura CUD w Koszalinie do 15 kwietnia 2015 roku.
Wypełnione formularze należy przesłać na adres cud@ko-pomerania.pl, Barbara.domaracka@ko-pomerania.pl lub fax’em na nr 094/ 342-65-50. Liczba miejsc jest ograniczona do 50 uczestników.


Formularz zgłoszeniowy
Program konferencji

Autor:   Admin

Aktualności Do góry
2015 SCK w SARBINOWIE